Osmanlı WS’lik server mi? - /osmantanitim

Merhaba, oyunla alakalı merak ettiğiniz soruları burada cevapladık, oyun tanıtımına ulaşmak için ziyaret edin ve daha fazla sorularınız varsa Facebook sayfamızla iletişime geçin. http://osmanli2.com/tanitim.html Facebook: http://facebook.com/Osmanli2TR

Osmanlı oyuna giremiyorum.

Oyunda şu anda herhangi bir hata yoktur. Siz ne gibi bir hata alıyorsunuz?

Osmanlı’ya kayıt olamıyorum, bütün bilgiler doğru.

Lütfen kullanıcı adı kısmında */&+ gibi karakterler kullanmayın ve İsim Sosisim kısmında ışüçğö gibi harfler kullanmayın.

Osmanlı online durumu?

Oyuna ait online kullanıcı bilgileri sitesinde yazmaktadır. /osmantanitim

Sultanwar Premium üyelik

Oyun içerisinden ya da oyuna ait internet sitesinden kontrol edebilirsiniz.

Item satıyorum, hangi ilana mesaj geldiğini göremiyorum.

Kasagame.com üzerinden sattığınız ilanlara gelen mesajların başlıklarıda hangi ilan olduğu yazmaktadır. Kasagame.com’a giriş yapın sağ üstte yer alan profil resmine tıklayın ve mesajlar sayfanıza gidin. Gelen mesajlarınızın üst kısmında “XX İlanına mesaj gelmiştir” şeklinde yazıyor.

Bir ilan için para yükledim, satıcı iptal etti, bu parayı geri hesabıma nasıl yüklerim

Kasagame.com’a yüklenmiş TL bakiyelerin iadesi yapılmamaktadır. Yüklediğiniz Tutar Kasagame.com üyeliğinize bakiye olarak tanımlanır. Bu bakiyeyi Kasgame.com’da harcayabilirsiniz.

KRO değişim?

Krowaz değişimi hakkında maalesef bilgi sahibi değiliz. Lütfen oyunun Facebook sayfası ile iletişime geçiniz.

Sultan gem nerede kırdırılıyor?

Biz ödeme kontrol birimiyiz maalesef konu hakkında bilgimiz yok ancak dilerseniz tanıtım sayfamızı inceleyebilirsiniz. Merak ettiğiniz bütün soruların cevapları orada mevcut, eğer bulamazsanız Facebook sayfamıza yazabilirisiniz. Ekip arkadaşlarımız memnuniyetle cevap vereceklerdir.

Irk değişimi var mı?

Irk değişimi için GM ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Oyunun bir dengesi vardır ve dolayısıyla Irk değişimi GM’nin insiyatifine bağlıdır.